Наші телефони:
+38 (066) 474-15-40
Графік роботи:
пн-пт: 09:00-18:00
сб: 10:00-16:00
Як зберегти рушники м’якими: просте керівництво
Як зберегти рушники м’якими: просте керівництво
Рушники зустрічаються з нашою шкірою в самій тендітній і ніжній формі. Тому вони повинні бути м’якими щодо вашої шкіри, поглинаючи воду, не дратуючи шкіру. Однак, щоб це залишилося і після покупки, слід подбати про  рушник.
В Family Home ми вибираємо з кращі матеріалии. Тому ми вирішили написати кілька рядків про те, як зберегти наші вишукані рушники і халати в кращому вигляді. Читайте і переглядайте нашу колекцію рушників.
Уникайте накопичення миючого засобу.
Якщо ваші рушники не сильно забруднені, вам не буде потрібно велика кількість миючого засобу, щоб гарантувати їх гігієнічність і чистоту. Одна з причин, по якій рушники з часом псують, - це накопичення мильного залишку.

Найпростіший спосіб прати рушники - це просто використовувати теплу воду, яка краще розчиняє миючий засіб. Ще один спосіб домогтися цього - додати рушники через пару хвилин після початку циклу прання, щоб розбавити мило перед замочуванням.
Крім того, якщо для рушників недостатньо місця, вони ніколи не будуть пухнастими. Це стосується як пральної машини, так і сушильної. Розкладіть рушники на кілька завантажень, щоб вони могли збитися і залишатися м'якими.
Прості лайфхаки для збереження рушників пухнастими
Якщо ви хочете, щоб рушники були пухнастими, додайте до прання півсклянки харчової соди. Харчова сода пом’якшить тканину, допоможе очистити накопичення хімічних речовин і боротися з будь-якими затхлими запахами.

Другим простим способом для розпушування є використання тенісного м’яча. Це може здатися безглуздим, але тенісний м’ячик, який підстрибує в пральній машині, не дозволить рушникам збиватися.
Не сушіть рушники на повітрі
Сушіння на повітрі - найкраще, так?  Однак рушники цього не люблять. Це пов’язано з фізикою молекул води, які прилипають до бавовняних волокон махрової тканини таким чином, що імітує клей. Це робить рушники, висушені на повітрі, жорсткими.

Однак якщо у вас немає сушарки, є кілька прийомів, якими ви все одно можете обійти цей ефект:

Додайте  склянки оцту до прання. 
Не тримайте їх на мотузці на секунду більше, ніж потрібно. Чим довше вони сохнуть на повітрі, тим гірше.